Нова Методика розподілу спожитих у будівлі комунальних послуг не може застосовуватись до травня 2019 року
Наразі підприємства тепло-, водопостачання та водовідведення не можуть застосовувати нову Методику розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг та здійснювати будь-які додаткові нарахування, посилаючись на нову Методику, повідомляє …
