Споживачі КП “Київтеплоенерго” накопичили 4,2 млрд грн за теплопостачання і гарячу воду
Споживачі КП “Київтеплоенерго” накопичили 4,2 млрд грн за теплопостачання і гарячу воду. Про це під час пресконференції повідомив директор СП “Енергозбут” КП “Київтеплоенерго” Костянтин Лопатін. Кияни накопичили борг за спожите …
