У Києві почали відключати від електропостачання будинки-боржники
У Києві ДТЕК «Київські електромережі» почало відключати багатоповерхівки від електропостачання. Без світла можуть залишитися близько 230 будинків. Перш за все проблема стосується новобудов, повідомляє Вечірній Київ. Як пояснив на брифінгу …
